Co wyróżnia Windows 8.1

Windows 8.1 charakteryzuje się wyjątkowo szybkim i wydajnym działaniem. Wyróżnia go wiele ciekawych funkcji, a także nowy i odświeżony interfejs, który jest niezwykle prosty i przyjemny w obsłudze. Windows 8.1 został stworzony w taki sposób, by móc sprawnie działać na urządzeniach dotykowych, komputerach stacjonarnych oraz laptopach. Zależnie od tego w jaki sposób będziemy używać system Windows 8.1, możemy wybrać jedną jego dostępnych wersji – Windows 8.1 Home, Windows 8.1 Professional oraz Windows 8.1 Enterprise. Mocną stroną systemu jest możliwość pobierania plików z chmury, czego dokonamy jedynie przez zalogowanie się na nasze konto Microsoft. 

Office 2021 – niezastąpiony pakiet biurowy

Pakiet Office 2021 to zestaw wyjątkowo przydatnych i pomocnych aplikacji biurowych stworzonych przez firmę Microsoft. Przeznaczony został do użytku komercyjnego, jak również domowego, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako narzędzie do pracy oraz do nauki. Ulepszony, przejrzysty interfejs sprawia, że korzystanie z systemu jest niezwykle proste i komfortowe. W pakiecie znajdują się podstawowe aplikacje, takie jak Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint oraz Microsoft OneNote. W zależności od wybranej wersji pakietu Office 2021, każdy z nich wyposażony został w dodatkowe programy, których funkcje usprawniają pracę i sprawiają, że staje się dużo bardziej wydajna. 

Teamnet Software – kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Kupując wyposażenie naszego komputera musimy dopilnować, by pochodziło ono ze sprawdzonego i legalnego źródła. Zagwarantuje to sprawne i bezproblemowe użytkowanie urządzenia. Teamnet-Software to sklep internetowy, w którym znaleźć możemy systemy operacyjne, pakiety biurowe, programy antywirusowe oraz wiele innych programów wraz z ich kluczami. Produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich jakość. Połączenie wysokiej jakości usług, przystępnych cen oraz sprawdzonych produktów sprawia, że każdy klient znajdzie w sklepie coś dla siebie.